LIDWIN.PL

Aplikacje internetowe i mobilne, strony www

Sklepy internertowe


Sklepy szyte na miarę

Rozwój internetu w Polsce, stwarza możliwość wyjścia naprzeciw coraz bardziej powiększającemu się wirtualnemu rynku, skupiającemu coraz to większe rzesze potencjalnych klientów. Dostęp do internetu jest dziś niemal niezbędny w każdej firmie, gdzie poszukiwanie niezbędnych informacji czy produktów zaczyna się właśnie w sieci. Ilość domowych użytkowników internetu liczona jest w wielu milionach. E-commerce staje się poważną częścią działalności sklepów czy hurtowni, a niejednokrotnie całkowicie wypiera zwykły handel.

W rezultacie powyższych założeń chcielibyśmy zaoferować Państwu możliwość rozszerzenia swojej działalności o profesjonalny handel elektroniczny, oferowanie tysięcy produktów "online", przez 24 godziny na dobę.

Program zarządzania sklepem internetowy oraz jego obsługa, choć o olbrzymich możliwościach, z pewnością nie sprawi kłopotu osobom, które nawet od niedawna mają kontakt z komputerem. Interfejs administracji, dodawania i edycji produktów, ich kategorii i innych elementów związanych z jak najlepszym zaprezentowaniem Państwa oferty jest wyjątkowo przejrzysty i intuicyjny.

Należy pamiętać, że pełne i najbardziej efektywne wykorzystanie możliwości e-commerce jest wynikiem połączenia kilku zasadniczych elementów:

  • nazwy domeny, oddającej zakres działalności sklepu, ciekawej i łatwej do zidentyfikowania.
  • szybki i pewny serwer, dający możliwość wykorzystania nowoczesnych technologii tworzenia dynamicznych stron www i obsługi baz danych.
  • profesjonalny program sklepu internetowego, z możliwością składania zamówień "online ", z obsługą koszyka, wielu klientów, elastyczny, pewny i sprawdzony.
  • odpowiedniej prezentacji wielu produktów, z pełnymi ich opisami i obrazami graficznymi.

Wszystkie te elementy jesteśmy w stanie Państwu profesjonalnie zaoferować.

Polecamy Serwis drukarek DTS